Hledáte tradiční valašskou muziku

jste ve správný čas na správných webových stránkách. Rádi využijeme příležitost pobavit také Vás a rozdávat radost a potěšení z cimbálové muziky i dalším posluchačům.

Kde a pro koho hrajeme

Hrajeme na folklorních akcích, koncertech, plesech, svatbách, firemních prezentacích, akcích pořádaných obecními úřady, večerech u cimbálu, koštech slivovice, zelí, klobásek, frgálů, ....

Jelikož v cimbálovkách působíme několik desetiletí, hráli jsme pro Varšavskou smlouvu i NATO, RVHP i EU, posluchače různých vyznání a politické orientace, .... v ČR,  Evropě i zámoří.

Neváhejte nás kontaktovat a včas dohodnout termín a detaily produkce. Sledujte kalendář našich akcí.

Repertoár

Základ našeho repertoáru přirozeně tvoří valašské lidové písně. Rádi Vám zahrajeme také písničky z Moravy, Slovenska, ale i z jiných regionů. Budete mít příležitost si poslechnout písně veselé i smutné, táhlé, točené, čardáše, starodávné, řemeslné tance, ..... Na plesech a podobných akcích hrajeme k tanci zejména polky, valčíky, ale rovněž tanga a příležitostně zahrajeme i něco z  nefolklorního repertoáru.

Na přání pro Vás připravíme koncert, zajistíme tanečníky s ukázkou lidových tanců, pro Vaše hosty můžeme zajistit jejich "pasování na Valacha", přivezeme pravé valašské frgály nebo sýry.

Vašim potřebám, možnostem a konkrétní situaci přizpůsobíme rovněž počet účinkujících (2 - 7). Vyžaduje-li to velikost prostoru nebo charakter akce, zajistíme rovněž ozvučení, popř. DJ.

 

Naše začátky

Muzikanti "kolem cimbálu" se na Valašsku navzájem znají, na různých akcích se potkávají, pomáhají si, ....  V lednu 2014 jsme se setkali na charitativním koncertě pro hospic Citadela ve Valašském Meziříčí.  Hrálo se nám spolu dobře, dle reakcí diváků se jednalo o vydařenou akci, na ukázky se můžete podívat v sekci "Video". No a pak následovaly další akce a .....

 

Kalendář akcí

Moskva - ambasáda - prezentace českých vín

08.06.2017 18:00
Budete-li zrovna v Moskvě, zastavte se okoštovat dobré víno a zazpívat si s cimbálovkou.

Moskva - České centrum - večer u cimbálu

09.06.2017 18:00
Na večeru u cimbálu si můžete nejen zazpívat a zatancovat, ale i okoštovat české gastronomické speciality.

Nižnij Novgorod - přehlídka řemesel

12.06.2017 10:00
Na  přehlídce předních řemeslníků ze zemí bývalého Sovětského svazu se budeme podílet na kulturním programu akce.

Svatojánský večer s Františkem Segradem

23.06.2017 21:00
Vedle dalších účinkujících vystoupí ve Valašském muzeu v přírodě také František Segrado s lidovými písničkami a doprovodem naší muziky. 

Ovčácké dny - Rožnov p. Radh.

24.06.2017 10:00
Tradičně se akce koná v Prlově, letos mimořádně v Rožnově p.Radh.

Autosalon Hyundai Nový Jičín

01.07.2017 10:00
První den prázdnin můžete spojit návštěvu Nového Jičína s novými vozy Hyundai a přitom si zazpívat lidové písničky s cimbálovkou.

Gulášfest

14.07.2017 10:00
Tradiční akce ve Valašském Meziříčí, guláše z celého světa.

Kontakt:

Cimbálová muzika VALAŠSKO

Valašské Meziříčí

mobil: +420 608 852 050

E-mail: valassko@cimbalovka.eu

www.cimbalovka.eu